درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درب ضد سرقت
#1
راهنمای انتخاب و خرید درب ضد سرقت :
برای خرید درب ضد سرقت ابتدا باید بدانیم درب را برای چه محیطی می خواهیم استفاده کنیم. و اینکه انتظار چه میزان استحکام را از درب ضد سرقت مورد نظر خود داریم. نکته بعدی بودجه در نظر گرفته شده برای خرید درب ضد سرقت می باشد. زیرا درب های ضد سرقت به دلیل تفاوت در شرکت سازنده و کیفیت ساخت قیمت های گوناگونی دارد، بنابر این باید در انتخاب درب ضد سرقت علاوه بر استحکام بالا، قیمتی متناسب با بودجه در نظر گرفته شده باشد.
اما به طور کلی در خرید یک درب ضد سرقت ابتدا باید از جنس ورقه های به کار رفته در ساخت درب اطمینان حاصل نماییم. همچنین جنس و رویه استفاده شده نیز باید متناسب با نیازتان باشد. رویه های فلزی استحکام بالاتری دارند. اما رویه های چوبی از ظاهر زیبا تری برخوردار می باشند. نکته بعدی جنس قفل به کار رفته در ساخت درب ضد سرقت می باشد. که انواع مختلفی دارند برخی از قفل ها به گونه ای ساخته شده است که حتی در مقابل استفاده از انواع اسید ها نیز مقاومت بسیار زیادی دارند.
دقت داشته باشید به دلیل اینکه بسیاری از قسمت های درب ضد سرقت قابل مشاهده نمی باشد و بسیاری از خریداران اطلاعات دقیقی در مورد جنس فلزات ندارند. برخی سود جویان با استفاده از ورقه های با مقاومت پایین و حذف لایه فلزی استفاده شده در بین ورقه های درب ضد سرقت، این درب ها را با قیمت پایین تری ارائه می نمایند. پس بهتر است در هنگام خرید درب ضد سرقت از شرکت های سازنده معتبر و دارای گارانتی خریداری گردد.
 
جمع بندی:
درب های ضد سرقت در کشور های اروپایی با نام درب های ایمن شناخته می شوند. این که در کشور ما این درب های با نام ضد سرقت شناخته می شوند، توقعات بی جا و زیادی ایجاد نموده است.توجه داشته باشید هیچ نوع درب ضد سرقتی کاملا غیر قابل نفوذ نمی باشد. تفاوت درب ضد سرقت با درب معمولی در مدت زمانی است که برای باز کردن درب و نفوذ به منزل نیاز است. در پایان ذکر این نکته ضروری است که ، درب های ضد سرقت در هنگامی که فقط بسته شده ولی قفل نمی شوند فقط یک زبانه به چهار چوب درب متصل می باشد. بنابر این برای استفاده از حداکثر ایمنی درب ضد سرقت بایستی در هنگام ترک محیط درب را حتما قفل نمایید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان